. Judo DDM Třinec » Pokročilí

Pokročilí

 

Jan Pilch



Jméno: Jan

Příjmení: Pilch

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: žák

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Tomáš Muroň



Jméno: Tomáš

Příjmení: Muroň

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Lukáš Hupka



Jméno: Lukáš

Příjmení: Hupka

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:

 





Matěj Sliž



Jméno: Matěj

Příjmení: Sliž

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:

 





Lukáš Cieslar



Jméno: Lukáš

Příjmení: Cieslar

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:

 





Viki Janeczko



Jméno: Viktor

Příjmení: Janeczko

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Jiří Walek



Jméno: Jiří

Příjmení: Walek

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Kristýna Hýblová



Jméno: Kristýna

Příjmení: Hýblová

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žačka

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Matěj Hrnčiřík



Jméno: Matěj

Příjmení: Hrnčiřík

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Sebastian Rusz



Jméno: Sebastian

Příjmení: Rusz

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žák

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Aleš Jurzykowski



Jméno: Aleš

Příjmení: Jurzykowski

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žák

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Edita Jurzykowská



Jméno: Edita

Příjmení: Jurzykowská

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žačka

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Dominik Czernek



Jméno: Dominik

Příjmení: Czernek

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žák

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Karolína Konstankiewiczová



Jméno: Karolína

Příjmení: Konstankiewiczová

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žačka

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Jan Szkandera



Jméno: Jan

Příjmení: Szkandera

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žák

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Lenka Habčáková



Jméno: Lenka

Příjmení: Habčáková

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: žačka

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Roman Kulhanek



Jméno: Roman

Příjmení: Kulhanek

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Šimon Lysek



Jméno: Šimon

Příjmení: Lysek

Technický stupeň: 6/5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Rudolf Kubík



Jméno: Rudolf

Příjmení: Kubík

Technický stupeň: 6.KYU

Věková kategorie: žák

Váhová kategorie:

Úspěchy: