. Judo DDM Třinec » Závodníci

Závodníci

Adéla Szarzecová



Jméno: Adéla

Příjmení: Szarzecová

Technický stupeň: 1.KYU

Věková kategorie: juniorka

Váhová kategorie: do 70 kg

Úspěchy:   

Mistroství České republiky

– ml. žákyně 2008 1. místo        – ženy 2014 2. místo

– juniorky 2011 3. místo            – juniorky 2015 1. místo

– dorostenky 2011 3. místo       – ženy 2015 2. místo 

– juniorky 2012 3. místo           – juniorky 2016 1. místo

– dorostenky 2012 2. místo

– juniorky 2013 1. místo

– ženy 2013 3. místo

– dorostenky 2013 2. místo

 

Reprezentace ČR

 

EVROPSKÉ POHÁRY

– EC Bialsko Biala (Polsko) 2013 5. místo

– EC Praha 2015 7. místo

– EC Deva (Rumunsko) 2015 2. místo

EYOF ( EVROPSKÁ OLYMPIÁDA MLÁDEŽE )

– Utrecht (Holandsko) 2013 9. místo

YOG ( SVĚTOVÁ OLYMPIÁDA MLÁDEŽE )

– Nanjing (Čína) 2014

MISTROVSTVÍ EVROPY

– Talin (Estonsko) 2013 5. místo – dorostenky – 57 kg

MISTROVSTVÍ SVĚTA

– Miami (USA) 2013 9. místo – dorostenky – 57 kg





Helena Szokalová



Jméno: Helena

Příjmení: Szokalová

Technický stupeň: 2.KYU

Věková kategorie: dorostenka

Váhová kategorie:   +70  kg

Úspěchy:

Mistrovství České republiky

– st. žákyně 2013 1. místo             – juniorky 2017  1. místo

– st. žákyně 2014 2. místo            – dorostenky 2017 1. místo

– juniorky 2015 2. místo               – ženy 2017  2. místo

– dorostenky 2015 2. místo    

 – juniorky 2016  3. místo

 – dorostenky 2016 2. místo

– ženy 2016 2. místo

Reprezentace ČR

EVROPSKÉ POHÁRY

– Vocklabruck (Rakousko) 2014 1. místo





Zuzana Janiczková



Jméno: Zuzana

Příjmení: Janiczková

Technický stupeň: 2.KYU

Věková kategorie: dorostenky

Váhová kategorie: do 57 kg

Úspěchy:

Mistrovství České republiky

– st. žákyně 2013 1. místo         – juniorky 2016 3. místo

– st. žákyně 2014 2. místo        – dorostenky 2016 2. místo

– dorostenky 2014 3. místo     – ženy 2016 3. místo

– juniorky 2015 3. místo          – juniorky 2017  1. místo

– dorostenky 2015 3. místo      – dorostenky 2017 2. místo

Reprezentace ČR

EVROPSKÉ POHÁRY

– Vocklabruck (Rakousko) 2014 2. místo

– Cadet European Judo Cup Berlin, Germany 2017 9. místo

– Cadet European Judo Cup Teplice, Czech Republic 2017 9. místo

– Cadet European Judo Cup Tula, Russia  2017  3. místo





Soňa Wantuloková



Jméno: Soňa

Příjmení: Wantuloková

Technický stupeň: 4.KYU

Věková kategorie: mladší žačka

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Vojtěch Lysek



Jméno: Vojtěch

Příjmení: Lysek

Technický stupeň: 4. KYU

Věková kategorie:

Váhová kategorie:

Úspěchy:

KP benjamínků 2016 2. místo





Anita Holeksová



Jméno: Anita

Příjmení: Holeksová

Technický stupeň: 4/5. KYU

Věková kategorie:

Váhová kategorie:

Úspěchy:

KP benjamínků 2015 2. místo

KP benjamínků 2016 3. místo

KP Benjamínků 2017 3. místo





Michal Biegun



Jméno: Michal

Příjmení: Biegun

Technický stupeň: 4/5. KYU

Věková kategorie: mladší žák

Váhová kategorie:

Úspěchy:

KP benjamínků 2016 3. místo





Nikola Niedobová



Jméno: Nikola

Příjmení: Niedobová

Technický stupeň: 4/5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:

KP benjamínků 2015 1. místo

KP benjamínků 2016 2. místo





Barbora Madziová



Jméno: Barbora

Příjmení: Madziová

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: benjamínek

Váhová kategorie:

Úspěchy:

KP benjamínků 2016 3. místo





Klára Zabystrzanová



Jméno: Klára

Příjmení: Zabystrzanová

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: ml. žačka

Váhová kategorie:

Úspěchy:





Nikola Zahradníková



Jméno: Nikola

Příjmení: Zahradníková

Technický stupeň: 5.KYU

Věková kategorie: ml. žačka

Váhová kategorie:

Úspěchy: