Třinecké Judo

Oddíl Judo DDM Třinec byl založen v roce 1974 ing. Stanislavem Vepřkem, který ho společně s ing.Pavlem Bláhou vedl až do roku 1985. Po něm přebral oddíl jeho svěřenec a úspěšný judista Čestmír Kroužek, který v jeho čele stál až do roku 1993. V současné době vede třinecké judo odchovanec oddílu a bývalý svěřenec ing. Stanislava Vepřka a Čestmíra Kroužka, Dalibor Szarzec.



  • Historie Juda
  • O třineckém Judu

  • Frýdek Místek 2018

    14.10.2018

    13. října 2018

    Výsledky :

    2. místo : Matěj Szarzec, Filip Michalík, Dominik Lisztwan

    3. místo : Adam Walach, Maxim Juhasz, Marie Pindorová, Adéla Ptoszková, Zuzana Kiedroň, Matěj Misiarz

    Výsledky 2018

    Turnaj v Raškovicích

    09.09.2018

    7. září 2018

    Výsledky : 

    1. místo : Nikola Niedobová
    2. misto : Nikola Zahradníková, Edyta Jurzykovská
    3. místo : Soňa Wantuloková, Anita Holeksová, Jan Pilch

    Výsledky 2018

    Začínáme opět trénovat

    03.09.2018

    Závodníci 

    Začátek tréninků v pondělí 3. září 2018

    Pondělí : 18.30 – 20.00

    Středa :   18.30 – 20.00

    Pátek :     17.30 – 19.00

    Začátečníci

    Začátek tréninků v pondělí 24. září 2018

    Pondělí : 16.30 – 17.30

    Středa :   16.30 – 17.30

    Pokročilí ( všichni lonští začátečníci )

    Začátek tréninků v pondělí 24. září 2018

    Pondělí : 17.30 – 18.30

    Středa :   17.30 – 18.30

     

    Aktuality

    Frýdek-Místek 2018

    25.04.2018

    Výsledky :

    1. místo : Filip Michalík, Edyta Jurzykowska, Karolína Konstankiewiczová, Dominik Czernek
    2. místo : Jiří Wálek, Izabela Kiedroň
    3. místo : Adam Walach, Matěj Szarzec, Aleš Jurzykowski, Šimon Lysek,Tereza Máchalová, Jan Gorecki, Adam Řádek, Tomáš Kubieň, Sebastian Kubiczek, Zuzana Kiedroň, Matěj Misiarz

    Výsledky 2018

    KP žáků 2018

    16.04.2018

    Výsledky :

    1. místo : Anita Holeksová
    2. místo : Soňa Wantuloková
    3. místo : Barbora Madziová

    Výsledky 2018

    Příměstské judo soustředění

    09.04.2018

    Bohumín 2018

    26.03.2018

    24.3.2018

    Výsledky:

    1.místo: Matěj Misiarz a Filip Michalík

    2.místo: Maxim Juhasz, Jan Gorecki, Zlatka Huczalová, Adam Řádek a Sebastián Kubiczek

    3.místo: Dominik Lisztwan, Matěj Szarzec, Tomáš Kubien a Anežka Ponczová

    Výsledky 2018

    Malá cena Třince – 16. ročník

    18.03.2018

    10.3.2017

    Výsledky:

    1. místo: Lysek Vojtěch a Muroň Tomáš
    2. místo: Jurzykowská Edita, Hupka Lukáš, Biegun Michal a Holeksová Anita
    3. místo: Madziová Barbora, Janeczko Viktor, Kulhánek Roman a Pilch Jan

    Výsledky 2018

    Euroregion Beskydy 2018

    07.03.2018

    3.3.2018

    Výsledky :

    2. místo : Soňa Wantuloková, Anita Holeksová, Barbora Madziová, Vojťech Lysek

     

    Aktuality, Výsledky 2018

    GP Ostrava 2018

    21.02.2018

    18.2.2018

    Výsledky :

    1. Helena Szokalová
    2. Adéla Szarzecová

    Výsledky 2018